FAU og SU, SKULEÅRET 2019-2020

FAU SKULEÅRET 2019-2020
FAU SKULEÅRET 2019-2020
KLASSE MEDLEM I FAU FORELDREKONTAKT/VARA TIL FAU
8A LEIAR Karoline Roald Skjong karol-sk@online.no 93898973 Katrine Valderhaug katrine.valderhaug@hotmail.com 90543747
8B SEKRETÆR Stine Håland stinemhaaland@gmail.com 41702329 Håkon Martinsen haakonm@giske.kommune.no 97603808
8C Hege Karoline Jacobsen Synnes hegeksj@gmail.com 95208871 Randi Birgitte Kleivan randi_kleivan@hotmail.com 47268695
9A Peder Alme peder.alme@gmail.com 97605446 Maria Karen Stornes mkstornes@gmail.com 99161877
9B Grethe Nordstrand ytterlandsneset@hotmail.com 48194982 Erlend Sæther erlendmeister@gmail.com 41047365
9C Karina Oline Ytterland karina_ytterland@hotmail.com 41440409 Jill Marita Mehring jillmm@skule.giske.no 92221902
9D Julianne Paulin Sæther Ulvatne julianne@mimer.no 99701567 Monica Lise Blomvik Godø monicalise@msn.com 92214131
10A Oddgeir Sørli oddgeirs@mimer.no 91004652 Mulyani Westerlund anniwesterlund@hotmail.com 40489827
10B Ole Marius Roald ole.marius.roald@gmail.com 48307520 Terje Synnes terjesynnes@yahoo.no 97006388
10C NESTLEIAR Henny Blindheim Rørvik henny079@hotmail.com 41641584 Martine Bjerknes Clausen clausen_martine@hotmail.com 97755406
10D Kristel Skår Synnes kristelsynnes@mimer.no 40240255 Mariann Stavseth Nedregård mariann_sta@hotmail.com 95230559
Samarbeidsutval 2019-2020
Samarbeidsutval 2019-2020
FUNKSJON MEDLEM I SU PERSONLEG VARA TIL SU
LEIAR Lærar Simon Åkre simona@giske.kommune.no Jan Ove Lange janol@giske.kommune.no
Lærar Trude Nordstrand truden@giske.kommune.no Cathrin Valderhaug cathrinv@giske.kommune.no
Elevar Aurora G S Dyb 10A
Elevar Julian M S Dyb 9A
Elevar Aurora J Remme 9A
Andre tilsette Nelly Skjong Nordstrand nellysn@giske.kommune.no Hanne K. Nedregaard hane@giske.kommune.no
Førsette Karoline Roald Skjong Karina Oline Ytterland
Førsette Henny Blindheim Rørvik Kristel Skår Synnes
Førsette Hege Karoline Jacobsen Synnes Julianne Paulin Sæther Ulvatne
Kommunal representant Kristin Støbakk stobakk@outlook.com
Sekretær Nina Rødland Rabben ninar@giske.kommune.no Reidunn Otterdal reidunno@giske.kommune.no